Dunlop Sportmax Qualifier 180/55 R17 73W

Dunlop Sportmax Qualifier RR - Pneumatika poskytuje vzrušující jízdu, vynikající přilnavost na mokrých i suchých površích, výborné jízdní vlastnosti a stabilitu při...
1 947 Kč

G
Přilnavost za mokra
C

• , zakoupeno v pneu-kvalitne.cz

Všechny pochybovačné rádoby poznatky o této pneu,které se určitě dočtete na různých forech jsou jen bláboly teoretiků. Obouvám ji na XJR 1300, což, jak mnozí víte, je sportovně cestovní godzila s váhou skoro čtvrt tuny. Motorce dávám fakt nažrat a guma mi 10000 km vydrží...nekecám. Neuvěřitelně drží na suchu a má výborné jízdní vlastnosti. Pro mne určitě pocitově lepší než SPORTMAX ROADSMART,která je tvrdší. Mokru se vyhýbám,takže zde nemohu sloužit...

skvělá guma

• , zakoupeno v PneuPremium.cz

• Dobrá cena
    • Zatím najeto 3tis
    • Doufám, že 10tku udělá :-)
    • Mám ji tedy na předku 120tku

G
Přilnavost za mokra
C

Dunlop Sportmax Qualifier RR

• Pneumatika poskytuje vzrušující jízdu, vynikající přilnavost na mokrých i suchých površích, výborné jízdní vlastnosti a stabilitu při zatáčení, jaké byste očekávali od závodní pneumatiky.
  • Inspirovaná závodní pneumatikou Sportmax GP nabízí vynikající přilnavost na suchých površích. Technologie Multi-Tread umožňuje kratší dobu pro zahřátí bez nepříznivého vlivu na stabilitu, opotřebování nebo výkon za mokra, čímž pomáhá jezdci zajistit vyšší bezpečnost.
  • Více dezénu na běhounu pro extrémní úhly náklonu a změny směru jízdy při vysokých rychlostech.
  • Centrální záběrová směs zlepšuje životnost běhounu, záběr a stabilitu.
  • Lehká kostra pneumatiky a přizpůsobené profily zajišťují vynikající jízdní vlastnosti.
  • Vynikající výkon za všech klimatických podmínek.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v pneu-kvalitne.cz

• - dobrá cena
    • - výdrž cca 10 000 km
    • - po ojetí nedrží grip
    • - subjektivně nejistota v náklonech

Prostě jsem se na ní bál náklonů na sjetí do krajů. Po větším ojetí jsem měl pocit, že mi to tu a tam klouzne do zatáčky, byl jsem nejistej na čárách a asfaltových hadech. Radši jsem ji vyměnil, i když by třeba 2 000 ještě dala. Nyní mám Dunlop Roadsmart III a rozdíl je obrovský.

skvělá guma

• , zakoupeno v PneuPremium.cz

• Dobrá cena
    • Zatím najeto 3tis
    • Doufám, že 10tku udělá :-)
    • Mám ji tedy na předku 120tku
    • asi nevydrží tolik jako Michelinka, ale jako kompromis v ceně je dobrá

Poměr cena / výkon

• když se opravdu dobře zahřejí mají přijatel grip
    • jsou levné
    • při běžné jízdě na silnice se pneu nezahřeje
    • velmi nedostatečný a nespolehlivý grip
    • extrémně špatná přilnavost na bílých čárách a "hadech"
    • na mokru velmi špatná přilnavost
    • životnost podprůměrná

jediné kdy pneumatika dobře fungovala, když jsem ji zahřál jízdou na okruhu. Na běžné výjižďce (zejména při teplotách pod 20 stupňů) se pneu naprosto není schopná zahřát a klouže. Rovněž jsem dosud s žádnou jinou pneumatikou nemusel motorku do zatáček tolik tlačit. Další nevýhoda je velká tendence k narovnávání při brzdění. Pneumatika při delší jízdě po dálnici "žmolkuje".

Na motorkách mám najeto kolem 150 tisíc kilometrů a vyzkoušel mnoho různých pneu. Dunlop Qualifier jsou z nich jednoznačně nejhorší. Bude to první pár pneumatik které neodojezdím a sundám před sjetím. Na každé vyjížďce mi několikrát podklouzne zadní kolo a radost z vyjížďky je fuč. N

• , zakoupeno v PNEUHájek

• cena+kvalita

používám již delší dobu a v pohodě

• , zakoupeno v www.pro-pneu.cz

• Cena, kvalita

Špičková pneu za super cenu.

• , zakoupeno v Pneumatiky.cz

• Super ,nejlepší co jsem kdy měl .
    • Parádně lepí i na vodě .
    • není co vytknout

Vybral jsem na doporučení a i z vlastní zkušenosti kamaráda,který jezdí opravdu palbu ,a nic ho neodradilo koupit další do zásoby :)
    Doporučil bych každému,drží neskutečně i na vodě !
    Dojezd 15-20 tisíc km !

• Guma opravdu drží jako přibytá.
    • Menší nájezd km, ale podrží.

Super guma, za dobré peníze, za sebe osobně můžu jen doporučit. Sice na ní nenajedete to co na jiné ale osvědčí se svou přilnavostí k povrchu.

• , zakoupeno v megamax24.cz

• Měl jsem ji na motorce a jsem moc spokojen s přilnavostí a vedením stopy na horším povrchu.
    • Rychle se opotřebovává.

Jsem spokojen