Pirelli Diablo Strada 180/55 R17 73W

Směs
73W

• Drží
    • Nevím proč je přestávají dělat

Mám najeto cekem 400000km jedna z nejlepších co jsem měl a to mám co porovnávat.

• , zakoupeno v pneu-kvalitne.cz

Zatím moc nemám co hodnotit najel jsem cca 1000km každopádně pneu překvapivě drží. Takže jsem spokojen

• , zakoupeno v MALL.CZ

Období
celoroční
Směs
73W

Pirelli DIABLO STRADA 180/55 R17 73 W TL - motocyklové pneumatiky. SPORT TOURING Kompletně upravená řada sportovně-turistických radiálních pneumatik navržená pro dynamický, sportovní styl jízdy na dlouhých cestách.

Sportovní výkon na silnici:

• stabilita ve všech rychlostech bez tendencí k odskakování při prudkém brždění
  • progresivní výjezd ze zatáčky při akcelerci
  • neutrální chování na rozdílných typech asfaltu

Cestovní ambice:

• nejmodernejší výrobek ve své třídě
  • shodný výkon po celou dobu životnosti
  • brzdný účinek v celém rozsahu užívání

Přilnavost na mokru.

• maximální kontakt na studeném a mokrém povrchu
  • přilnavost v zatáčkách

• , zakoupeno v MALL.CZ

• výkon

• super
  • , zakoupeno v pneu-kvalitne.cz

• Pneu na všechny jizdni styly

• žadna
  • , zakoupeno v NejenPneu.cz

• Dobře drží na vodě

• značka
    • jen jedna směs

Měl jsaem tuhle pneu i před tím a byl jsem s ní velmi spokojený.

• Za mokra, za sucha, naklony, najezd
    • Cekal jsem ze vydrzi nekonecne :)

Na teto gume jsem ujel 10tkm za sezonu, stred do hladka, jsizdi je stejnomerne, bez vyraznych hran.Jezdena na Aprilia Shiver, do fleku zadek nedavam, ale pri podrazovani do 1 urcite dostala zabrat. Styl jizdy mam celkove sviznejsi. Pila se porad jezdit neda... Hodne jsem jezdil nalozeny, ve dvou po dalnici (Split), nebo zatacky - Aply. Tato gume me mile prekvapila, a ani jednou neujela, kdyz jsemto necekal. Premysel jsem co obuju na jako dalsi, ale po precteni tuny for, jsem se zase rozhodl pru tuhle jednosmes Pirellu.

• , zakoupeno v PNEUMOTO

Doporučené pneu výrobcem, které se plně osvědčilo